Вітаю Вас Гість!
Субота, 05.12.2020, 11:50
Головна | Реєстрація | Вхід | RSS

Меню сайту

Новини й оголошення

Статистика


Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0

Вхід на сайт

Пошук

Календар

«  Грудень 2020  »
ПнВтСрЧтПтСбНд
 123456
78910111213
14151617181920
21222324252627
28293031

Архів записів

Друзі сайту

2019 - 2020 н.р.

На підставі рішення педагогічної ради від 24.05.2019 № 06

- 2-А класу 29 учні з 29 учнів;

- до 2-Б класу 29 учні з 29 учнів;

- до 2-в класу 25 учнів з 25 учнів;

 - до 3-А класу 32 учні з 32 учнів;

- до 3-Б класу 33 учнів з 33 учнів;

- до 4-А класу 33 учнів з 33 учнів;

- до 4-Б класу 33 учень з 33 учня;

- до 5-А класу30 учнів з 30 учнів

- до 5-Б класу 28 учнів з 28 учнів

- до 6-А класу 37 учнів з 37 учнів;

- до 6-Б класу 37 учнів з 37 учнів;

- до 7-А класу 29 учнів з 29 учнів;

- до 7-Б класу 35 учнів з 35 учнів;

- до 8-А класу 31 учень з 31 учня;

- до 8-Б класу 27 учні з 27 учнів;

- до 9-А класу 21 учні з 21 учнів;

- до 9-Б класу 25 учні з 25 учнів;

- до 11 класу 25 учнів з 25 учнів

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Станом на 31.05.2019

Загальна кількість місць у перших класах 62 чоловік

 

Зараховано до

1-А класу 31 учень

1-Б класу 31 учень

Вільних місць –0

 

 

 

№ з\п            П.І.П. учня

 

 

 

1          Баклар Катерина Миколаївна

2          Баришнєв Дмитро Васильович

3          Болотов Валерій Вікторович

4          Борисенко Мілану Володимирівна

5          Васильєв Олександр Сергійович

6          Вишневська Таїсія Сергіївна

 7          Ганічева Анастасія Сергіївна

 8          Гуценко Марія Олександрівна

  9       Даніленко Мірослава Сергіївна

10        Жело Діана Віталіївна

11        Кисельов Арсеній Вікторович

12        Компанієць Катерина Павлівна

13        Коч Станіслав Володимирович

14        Лебедев Назар Іванович

14        Літвінов Андрій Юрійович

16       Майстренко Данило Валентинович

17        Марінова Аліна Костянтинівна

 18       Нечитайло Валентин Віталійович        

19      Новичков Тимофій Дмитрович

 20        Погрібець Рада Михайлівна

21       Павленко Євгенія Євгенівна,

22        Полянська Аріша Олександрівна

23        Рагозін Олександр Максимович

24        Савенко Анна Павлівна

25        Семеніченко Єгор Володимирович

26        Столярчук Даніїл Андрійович

27        Тимофіїв Дмитро Олександрович

28        Тинчасюк  Аліна  Олександрівна

29        Слободенко Іван Олександрович

30        Храмець Денис Сергійович

31        Чорний Максим Васильович

 

32          Аброян Анастасія Арменівна,

33        Агамагомедова Аліна Рустамівна

34      Асютіна Антоніна Петрівна

35       Бардиш Валерія Олександрівна,

36        Басовський Ростислав Русланович

37        Бобрик Аліса Віталіївна6

38          Власюк Валерій Дмитрович

39         Голоян Лусіне Вагінаківна      

40         Деревянко Дмитро Сергійович

41        Дехтяренко Сергій Максимович

42        Єлейкіна Злата Денисівна

43        Жемердей Роман Олексійович

44        Кривокульска Єва Максимівна

45        Маковей Анастасія Олександрівна

46        Мельник Микита Євгенович

47        Новиков Максим Романович,

48        Охріменко Мирослава Олегівна

49        Павленко Катерина Ігорівнівна

50        Патриченко Арсеній Станіславович

51       Пузаньов Гліб Владиславович

52        Пшедзял Ігор Олександрович

53        Рудий Віктор Олексійович

54        Рябич Варвара Миколаївна

55          Семенченко Єгор Володимирович

56        Солонікова Анна Вікторівна

57        Скринник Мілана Віталіївна

58        Чебась Олександра Сергіївна

59        Шевченко Караліна Віталіївна

60        Шинкаренко Ярослав Олександрович

61        Шарганов Владислав Денисович

62.        Шевченко Денис олександрович